Uygulamalar

Özel Fotoğraf ve Video Kasası: LockMyPix PRO

Gizliliğinizi koruyun

Resimlerinizi ve videolarınızı LockMyPix ile gizli fotoğraf ve video kasasınızda saklayın. Kanıtlanmış askeri dereceli AES CTR şifrelemeyle kişisel fotoğraflarınızı veya videolarınızı şifreleyin. CHIP.DE tarafından önerilmektedir

Gözetlenmeye son verin – Kendinizi korumaya başlayın

LockMyPix fotoğraf ve video kasası gizli dosyalarınızı saklamanın ve kimin ne gördüğünü tam olarak kontrol etmenin en kolay yolu. Herkese açık galeriniz arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız tarafından görülebilir durumdadır – ancak sırlarınız gizli fotoğraf ve video kasanızda korunur.

LockMyPix dünya çapında hükümet, askeriye ve bankalar tarafından kullanılan kanıtlanmış AES şifreleme kullanır. Gizliliğinizi korumak için şimdi LockMyPix’i edinin.

🔒 AES CTR şifreleme
🔑 Pin, parmak izi, şifre veya desen ile giriş yapın
📷 Sınırsız fotoğraf gizleyin + şifreleyin
📹 Sınırsız video gizleyin + şifreleyin

★ Fotoğraf ve videolarınızı gerçekten gizli tutmak için #1 numaralı AES kasası:

• Uygulama simgesini gizleyin ve LockMyPix’i görünmez yapın
• Şifreli yedekler oluşturun
• Tam SD Kart desteği (Android 5 ve üstü)
• “Özel durumlar” için Sahte Giriş
• Kullanımı kolay ve hızlı kavranabilir

★ Entegre premium özellikleri
Sahte Oturum Açma: Güvenliğinizi artırın. LockMyPix, sizi şifreli fotoğraflarınızı veya filmlerinizi açmaya zorlayabilecek kişilere karşı korur. Diğer resimleri / videoları yerleştirebileceğiniz sahte bir LockMyPix hesabı açan Sahte-PIN özelliğini kullanın. Kimse başka bir LockMyPix kasanızın olduğunu bilemez.

Uygulamayı gizle: Orijinal uygulama simgesini gizleyin. LockMyPix başka bir uygulama gibi görünür ve sırrı sadece siz bilirsiniz.

Gerçek Şifreleme: LockMyPix, özel fotoğraflarınızı ve videolarınızı şifreler. Gizli resimleriniz ve videolarınız yalnızca gizli değil, özel dosyalarınıza kimse tarafından erişilemediğinden emin olmak için AES şifreleme standardıyla güvenli ve şifreli haldedir. Hiçbir hile mümkün değil.

Benzer uygulamalar ile arasındaki fark nedir?
Diğer uygulamalardan farklı olarak resimler ve videolar gizlenecek, aynı zamanda AES ile şifrelenecektir. Bu nedenle, korunan resimlerinize ve videolarınıza izinsiz erişim kazanmak için herhangi bir bilgisayar korsanlığı yöntemi yoktur. Hile yoktu – gerçek güvenlik.

Şifreli resimler nerede saklanır?
LockMyPix, kişisel kasanızı cihaz hafızasına veya SD Kartına kaydeder. Tercih ettiğiniz belleği seçebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı, filmlerinizi ve videolarınızı özel kasanızda gerçek şifreleme ile koruyun.
Gizliliğinizi bugün korumaya başlayın.

 

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Belki beğenebilirsin