Uygulamalar

VIMAGE – sinemagraf ve canlı resim editörü PRO

VIMAGE Nedir?
VIMAGE, fotoğraflarınıza hareketli efekt ve unsurlar ekleyerek canlı sanat eserlerine dönüştürmenizi sağlayan bir sinemagraf oluşturma uygulamasıdır. Kendin görmek ister misin? Yukarıdaki kısa tanıtım videomuzu izleyin.

Neden sinemagraflar?
Sinemagraflar, insanları hayatınıza ve anlattığınız hikayelere çekmenin son trendleridir. Facebook’ta çok sıcaklar (sadece canlı portreler düşünün), Instagram ve diğer sosyal medyalar ve slayt gösterilerinize ve görsel pazarlama içeriğinize yaratıcı, göz alıcı bir dokunuş katmak için harika bir araç. Yapmaktan zevk aldıklarından bahsetmiyorum bile.

VIMAGE nasıl çalışır?
VIMAGE kullanmak kolay, sezgisel ve eğlencelidir.
1. VIMAGE’i açın ve galeri veya stoklarımızdan birini seçmek için ‘+’ düğmesine basın. Bir efekt eklemeden önce fotoğrafınızı düzenlemek için çekinmeyin.
2. Beğendiğiniz ve resminize uygun olduğunu düşündüğünüz bir efekt seçin. Şu anda 100’ün üzerinde yerleşik efektimiz var ve bunlara ulaştıkça uygulamaya sürekli yenilerini ekliyoruz.
3. Seçtiğiniz efekti fotoğrafınıza yerleştirin. İstediğiniz gibi ayarlayın – küçültebilir veya büyütebilir, döndürebilir, rengini, opaklığını ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.
4. Vimage’inizi saklayın ve gitmeniz iyi olur. Sadece bir düğmeye dokunarak Instagram’da veya diğer herhangi bir sosyal medyada paylaşın ve yaratıcılığınızın hak ettiği tüm tanınmaya sahip olmasını sağlayın.

 

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Belki beğenebilirsin