Oyunlar

Real Boxing 2 ROCKY – MOD

“Hak ettiğimiz boks oyunu”. 8/10 – Gamezebo
“Özünde şaşırtıcı şekilde planlanmış büyük, atılgan bir boks oyunu”. 8/10 – Pocket Gamer
“Unreal Engine 4 tarafından güçlendirilen büyüleyici grafikler.” — App Advice
“Sadece parmak ezici değil.” – Slide to Play

SONU GELMEYEN BİR MMO DÖVÜŞ SERÜVENİNE KATILIN
Üst düzey boks şampiyonları camiasına meydan okuyun ve tekli veya çoklu oynayarak, heyecan dolu yüzlerce etkinlikte, konulu dövüşlerde ve sonu gelmeyen Kariyer Modu’ndaki turnuvalarda, dünyanın dört bir yanından oyuncularla dövüşün.

HIZLI TEMPOLU RİNG AKSİYONLARINA KATILIN
Direk, kroşe, aparkat, gövde yumruklarında ustalaşın; bunları yıkıcı özel yumruklarla birleştirin ve rakibinizi KO (nakavt) etmek için en başarılı komboyu üretme konusunda kendinizi geliştirmeye odaklanın.

EŞSİZ PATRONLARA KARŞI SAVAŞ
Her biri sona ermeden önce sınırlı süre için meydan okumaya açık olan yeni türde bir rakiple boy ölçüşün. Hepsini yenin, epik donanımlarını alın ve ringde karışıklık çıkarmak için kullanın.

BOKS STİLİNİZİ SEÇİN
Boksörünüzün kuvvetini, enerjisini, hızını ve dayanıklılığını geliştirin, yeteneklerinizi üst seviyelere taşıyın ve kendi dövüş stilinizi yaratmak için sağlam destekler elde edin.

YÜZLERCE GÜÇLÜ ÖĞENİN KİLİDİNİ AÇIN
Oyunda ilerledikçe giderek geliştirilen ve kişiselleştirilebilen birbirinden eşsiz ekipmanlara erişim hakkı kazanarak, boksörünüzün dövüş istatistiklerini ve yeteneklerini yükseltin.

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ DÖVÜŞÇÜYÜ YARATIN
Vücut ağırlığından, kas yapısına, tavrından, göz rengi ve burun şekli gibi küçük detaylara kadar sağlam seçimler yaparak kendi boksörünüzü yaratın.

ARKADAŞLARINIZLA BAĞLANTI KURUN
Bir arkadaşınızı davet edin ve buranın en iyi boksörünün kim olduğunu görmek için hemen gerçek zamanlı PVP boks maçında yumruklarınızı konuşturun. En hızlı KO ve liderlik sıralamasındaki çeşitli kategorilerde en yüksek skoru yakalamak için dövüşün.Arkadaşlarınıza ve rakiplerinize hediyeler gönderin ve onlardan hediyeler alın. Asla rekabeti bırakmayın!

HEYECAN DOLU MİNİ OYUNLARI OYNA
Heyecan dolu mini oyunlarda dövüşçünü eğit ve müthiş ödüller kazanma şansı için Günlük Çekilişte şansını dene.

UNREAL ENGINE 4‘UN GÜCÜNÜ HİSSEDİN
En dinamik ve görsel anlamda en büyüleyici MMO dövüş oyunu deneyimi yaşamak için Unreal Engine 4 teknolojisinin gücünden tam anlamıyla faydalanarak ağzınızı açık bırakacak grafiklere tanık olun.

Önemli bilgi: Real Boxing 2 oyunu üst kalite cihazlarda oynandığında tam randıman alınır. Oyun, tüm özelliklere erişim sağlamak için devamlı bir İnternet bağlantısı gerektirir.

 

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Kurmayı bilmiyorsanız yukarda Nasıl Kurarım ? bölümüne göz atın

Belki beğenebilirsin