Oyunlar

Tropik Cennet Sim: Şehir Adası Tropic Paradise Bay (Sınırsız Para Hileli)

Hiç medeniyetten uzakta bir çöl adasında mahsur kaldığınızı hayal ettiniz mi? Çorak bir adadan başlayarak kendi tropikal cennetinize sahip olmayı ve kendi şehrinizi ve dünyanızı kurmayı hayal ettiyseniz,cennet adalarına geçen bu etkileşimli kasaba kurma oyununa bayılacaksınız.

Tropik Cennet: Kasaba Adası – Tropic Paradise Sim: Town Building City Game
Her yaştaki Sim sevenler, oyuncuları mimarı olacakları hayal gücü bir yere taşıyacak olan bu şehir kurma simülatörünün keyfini çıkaracaklar. Genç ve yaşlı oyuncular, bu ıssız ada simülatöründe kendi sanal sahillerinde kendi kişiselleştirilmiş tatil yerlerini inşa edebilir ve bu yerlerin basit bir köyden bir kasabaya büyümesini izleyebilir.

Harika grafikler ve renkli binalarla, kendi kişisel sanal tatil yerinizde küçücük bir kasaba ile başlayabilirsiniz.Siz oynadıkça, köyünüz daha büyük bir kasaba ve sonunda büyük bir şehir haline gelecektir. Metropolünüzün simule edilen sakinlerini mutlu edin ki, daha büyük konutlar inşa edilsin ve işiniz devam etsin. Şehir sakinlerinize iyi bakarsanız, oyun sizin için eğlenceli olacaktır.

Kendi başınıza, arkadaşlarınızla ya da tüm ailenizle birlikte oynayın ve şehir tasarımcısı olun. Her yaş grubuna uygun olan oyun, şehir ve kasabalarını kontrol ve idare ettikleri oyuncuların daha heyecanlı bölümler açmalarına olanak tanır.

Bu heyecan verici inşaat simülasyon tasarımcısı, şehir kurma oyununda hayal ettiğiniz tropik cenneti istediğiniz gibi kurun. Kendi adanızda ne tür bir yerleşim kuracağınıza siz karar verin: ister küçük bir köy ister görkemli ve kalabalık bir metropol. Tek fark, kendi dünyanızı yaratmak için ne kadar çaba harcadığınız ve hayal gücü kullandığınızdır. Bırakın sınırınız hayalleriniz olsun ve yaratıcılığınız sizi yönetsin.

Sim’lerinizle etkileşim kurun ve bu sim dünyasında sanal olarak mahsur kalın. Sizi sıfırdan inşa ettiğiniz küçük köyden başlayarak dünyayı yönettiğiniz hayallerinize, patron olduğunuz bu sanal dünyaya taşımasına izin verin.Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Belki beğenebilirsin