Oyunlar

The Sun: Origin v2.0.2 (Mod)+Obb

B> Cihazlara 300 binin üzerinde indirme.
⭐️ Çok farklı görevlere sahip kıyamet sonrası büyük bir dünya !!!
⭐️ Mükemmel işçiliği sistemi !!! Güç zırhınızı birleştirin !!!
⭐️ Maksimum ayarda harika grafikler!

Acımasız kıyamet sonrası dünyada, radyasyon, açlık ve hastalığın olduğu bir dünyada RPG unsurları olan bir aksiyon oyunu. Sadece birkaçı gezegeni uzaydan vuran ölümcül saldırıda hayatta kalmayı başardı, ancak kısa bir süre sonra yeni bir felaket hayatta kalanları tehdit etmeye başladı. Ve ana karakter, Kuzey-216 Topluluğunun Seçilmişi, onunla baş etmek zorunda kalacak.

Kıyamet sonrası dünya. Hayatta kalmak için ilk kişi atıcı.

Güneş Menşei: Kıyamet sonrası eylem – kendi geçmişi, yüzlerce görev, silah ve zırh büyük bir cephanelik, ticaret, savaş hizipleri, mutantlar, haydutlar ve haydutların büyük bir cephanelik RPG unsurları ile birinci şahıs bir tetikçi. Çok sayıda konumla dünyayı keşfedin, tüccarlardan en iyi silahları alın ve geliştirin. Sadece en iyi ekipmana ihtiyacınız olacak! Sonuçta, asıl amacınız Topluluğunuzu açlıktan kurtarmak. Ve hayatta kalmak için mücadele başlasın !!!

Kısa geçmiş.

Güneş, 2050 yılında, medeniyetimizi yüzyıllarca kaosa sürükleyebilecek bir güç dalgası olan uzaya felaket bir enerji dalgası saldı. Bilimsel topluluk tarafından yıllarca tahmin edilmesine rağmen, uyarıları küçük toprak kaygıları üzerine susturulan dünya liderleri tarafından göz ardı edildi.

Enerji dalgası dünyaya çarptığında, radyoaktif parçacıkların fırtınası atmosferi ölümcül, kanserojen bir siste kapladı. Sis farketmeden öldürüldü… genç, yaşlı, zengin ve fakirlerin hepsi eşit ölçüde düştü. Sadece uyarıları dikkate alan ve terkedilmiş sığınaklara sığınanlar kurtuldu.

Arzları tükendiğinde ve bu topluluklar barınaklarından çıkmaya zorlandıklarında, yeni bir ıssızlık ve kaos dünyası gördüler. Medeniyet yasalarının yerini silah kanunuyla değiştiren bir dünya. Hala temiz suya ve ekilebilir alana sahip olan birkaç alan acımasız savaş ağaları ve orduları tarafından yapıldı.

Bu dünyada, sadece Raven olarak bilinen bir savaşçı ortaya çıkacaktı. Çorak arazisini kendi isteğiyle bükerek halkını kurtaracak bir savaşçı. Bir gün efsane olacak bir savaşçı.Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

 

OYUNU KURARKEN OBB DOSYASINI ARŞİVDEN ÇIKARDIKTAN SONRA ATIN

Belki beğenebilirsin