Oyunlar

Real Racing 3 – MOD

Her zaman, her yerde Formula 1® dahil en üst düzey yarış deneyimini yaşayın! Gerçek araba Gerçek insanlar. Gerçek motor sporları. Bu Gerçek Yarış 3.
Aşağıdaki önemli bilgiler için okumaya devam!
Real Racing 3, mobil yarış oyunları için yeni bir standart oluşturan ödüllü bir franchise.
Bu uygulama, uygulama içi satın alımlar sunar. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.
Bu uygulama üçüncü taraflarca sağlanan içeriği içerebilir. Elektronik Sanatlar bu içerikten sorumlu değildir.
500 milyondan fazla indirme özelliğine sahip Real Racing 3, 19 gerçek dünya lokasyonunda 40 devreli, 43 araçlık bir ızgarayla ve Porsche, Bugatti, Chevrolet, Aston Martin ve Audi gibi üreticilerin titizlikle ayrıntılandırılmış 250’nin üzerinde ayrıntılı araçla resmi olarak lisanslı izler içeriyor. Ayrıca Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu, Sosyal Liderler, Formula 1® Grand Prix ™ ve Şampiyona etkinlikleri, Zaman Denemeleri, gece yarışı ve yenilikçi Time Shifted Multiplayer ™ (TSM) teknolojisine adanmış bir merkez olup, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman yarışmanıza olanak tanır.

** Bu, son derece yüksek kaliteli görseller içeren kaynak yoğun bir oyundur. Lütfen cihazınızda en az 2,5 GB boş alan olduğundan emin olun. **

GERÇEK ARABALAR
Ford, Aston Martin, McLaren, Koenigsegg ve Pagani gibi üreticilerden 250’nin üzerinde aracın direksiyonuna geçin.

GERÇEK PARÇALAR
Silverstone, Hockenheimring, Le Mans, Dubai Autodrome, Yas Marina, Amerika’nın Devresi ve daha pek çoğu dahil olmak üzere dünya çapındaki en iyi konumlardan birçok yapılandırmada 19 gerçek pistte lastik yakma.

GERÇEK İNSANLAR
Global 8 oyunculu, platformlar arası, gerçek zamanlı yarışta arkadaşlarınızı ve rakiplerinizi alın. Veya AI kontrollü versiyonlarını Time-Shifted Multiplayer ™ ‘da bulmak için yarışa katılın.

HİÇ DAHA FAZLA SEÇENEK
Formula 1® Grands Prix ™, Kupa yarışları, Eliminasyonlar ve Dayanıklılık zorlukları da dahil olmak üzere 4.000’den fazla etkinlikte yarışın. Aksiyonu çoklu kamera açılarından izleyin ve HUD’ye ince ayar yapın ve tercihinize göre kontroller.

PREMIER YARIŞ DENEYİMİ
Olağanüstü Mint ™ 3 Motor ile güçlendirilmiş Real Racing 3, gerçekten araba yarışı için ayrıntılı araba hasarı, tamamen işlevsel dikiz aynaları ve dinamik yansımalar sunar.Ekran Görüntüsü ResmiReal Racing 3 Gameplay 1080p - YouTubeReal Racing 3 - Lamborghini Centenario LP 770-4 (CUP) - YouTubeEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Belki beğenebilirsin