Uygulamalar

Gradient: DNA Ancestry AI Test – Full MOD

Bu özellikler atalarınızın nereden geldiğini anlatır. Sadece fotoğrafınızı yükleyin ve algoritmamız etnik kökeninizi tahmin edecektir.Degrade SİZİN YENİ Portre ve Selfie Fotoğraf Editörü! Düzinelerce şaşırtıcı özellik, özel araçlar ve el işi filtreler bulmak için şimdi ücretsiz indirin!

Gradient Photo Editor ile sizin için artık kötü çekimler olmayacak çünkü bir fotoğrafı güzelleştirmek için ihtiyacınız olan her şey bu editörde zaten dolu! Gradient Photo Editor, fotoğraflarınızı sadece saniyeler içinde mükemmelliğe ayarlamanıza yardımcı olacak en gelişmiş yapay zeka ve güzelleştirme teknolojileri ile güçlendirilmiştir.KLASİK PORTRELER

Rönesans çağına geri dönün ve tarihi resminizin nasıl görüneceğini görün! Bu yeni harika özelliği şimdi ücretsiz deneyin ve inanılmaz AI boyalı başyapıtları arkadaşlarınızla paylaşın!HANGİ ÜNLÜ KİŞİ SEVİYORSUNUZ?

Yepyeni EĞLENCE özelliğimizi tanıtmak istiyoruz – en doğru benzer teknoloji! Hangi tarihi kişinin veya ünlünün size benzediğini görün ve harika sonucunuzu Hikayeler veya Gönderi olarak arkadaşlarınızla paylaşın!İNANILMAZ YENİ SAÇ KOLAJLARI

Güzel saç rengi kolajları oluşturun ve hangi saç renginin size en uygun olduğunu bulmak için arkadaşlarınızla paylaşın!

ÖZEL ÖZELLİKLER

Diğer uygulamalarda asla bulamayacağınız eğlenceli ve profesyonel özellikleri uygulamak için birinci sınıf yapay zeka teknolojileri geliştiriyoruz.

EL SANATLARI FİLTRELER VE DOKULAR

İyice oluşturulmuş filtre paketlerimiz ve yüksek kaliteli dokularımızla sadece iki dokunuşla en iyi görünen fotoğrafları oluşturun.

GÜZELLİK ARAÇLARI

Gözleri ve dudakları yeniden boyutlandırın, cilt tonu tonunu ayarlayın, saçınızın rengini değiştirin – tüm bunlar ve daha birçok özellik doğal güzelliğinizi vurgulamanıza yardımcı olacaktır.

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Belki beğenebilirsin