Oyunlar

NFS MOST WANTED V1.3.128 MOD APK – MEGA HİLELİ

NFS Most Wanted v1.3.128 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz yol üstünde rakiplerinizle kıyasıya mücadele etmek ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Need for Speed Most Wanted içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm araçlar-haritalar kullanıma açık olarak sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima önde olabilir, dilediğiniz arabayı seçip istediğiniz bölümde rahatça oynayabilirsiniz. Zorlu yollar, farklı modellerde tamamı lisanslı arabalar, uzun süren yarışlar, polisler ve dahası sizleri bekliyor. NFS Most Wanted v1.3.128 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. NFS Most Wanted Play Store’da 22.99TL’dir 205.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

NFS Most Wanted v1.3.128 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ea.games.nfs13_row” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

NFS Most Wanted v1.3.128 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NFS Most Wanted 1.3.128 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NFS Most Wanted 1.3.128 araba hile apk : oyuna giriş yaptığınız araçların kilidi açıktır.

NFS Most Wanted 1.3.128 bölüm hile apk : oyun içinde istediğiniz görevden başlayabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidbedava_com.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Belki beğenebilirsin