Android Hack

Hedef Kişiyi WhatsApp’tan Düşürmek [Yanıt Vermiyor-Durduruldu Hatası]

Hedef Kişiyi WhatsApp’tan Düşürmek [Yanıt Vermiyor-Durduruldu Hatası]

Son günlerde WhatsApp kilitleme – WhatsApp dondurma vb. konular açıldı.Bu kodların çalışma mantığını ve nasıl kullanıldığını daha detaylı bi şekilde anlatıcam.Aslında aşağıdaki rakamların hiçbir anlamı yoktur 1000000 yerine 3333111 de yazılabilirdi.Aşağıda verdiğim rakamları 0-999.999.999 rakamdan oluşan listeden karışık seçtim.WhatsApp bu rakamları telefon numarası olarak algıladığı ve çok fazla olduğu için kasmalar başlayıp programdan atıcaktır.Bu kodları hedef kişiye gönderdiğinizde WhatsApp kasmaya başlayacak ve Yanıt Vermiyor diyerek programdan atıcaktır.

NOT : Kodları kopyalamak biraz zor çünkü binlerce rakam bulundurmakta.
Uğraşmak istemeyenler konumun sonunda verdiğim linkten kodları Metin Dosyası halinde indirebilir.

Kod: 

 

WhatsApp Web’e(Tıkla) girerek hedef kişiye yukarıdaki kodları gönderiyoruz. Kodları 2-3 kere atarsak daha etkili olur.Kodları gönderirken WhatsApp Web ile telefonunuz arasındaki bağlantı kopabilir. Sohbet geçmişinizin en üstünde sarı kutucuk içinde uyarı gelir. Sayfayı yenileyerek kodu tekrar atarsanız sorununuz ortadan kalkıcaktır. Kodu yolladığınız kişinin Ram Belleği ve Android Sürümü düşükse kod daha etkili olacaktır. Örneğin 2013 te üretilen cihazda kod iletildiğinde WhatsApp anında kilitlenip kalır tekrar girseniz bile Yanıt Vermiyor mesajı ile programdan atılırsınız. Eğer telefon Ram Belleği ve Android sürümü yüksek ise WhatsApp 10 saniye boyunca kasacaktır ve Yanıt Vermiyor hatası ile programdan atıcaktır.

Neden WhatsApp Web ?

WhatsApp Web kullanmamızın nedeni bilgisayarımızın bu kodlardan etkilenmemesi,bilgisayarda telefon numarası olarak algılama gibi bi derdimiz olmadığı için rahatlıkla gönderebiliriz. Verdiğim kodları Android cihazınızdan atarsanız hedef kişi kadar sizde zararlı çıkacaksınız.

Kod iletildikten sonra WhatsApp Web üzerinden konuşmayı silmeyi unutmayın. Ve yukarıdaki kodu Cihazınız iPhone değil ise kesinlikle göndermeyiniz aksi takdirde telefonunuzdan o kodu gördüğünüz gibi hedef kişinin yaşadıklarını yaşayabilirsiniz. Önemli konuşmalarınızı kaybedebilirsiniz !!!

Samsung Galaxy J5
Samsung Galaxy J7
Samsung Galaxy A5
Samsung Galaxy Ace
General Mobile Discovery cihazlarında denenmiştir,Sonuç başarılı
20 kişilik gruba kod gönderildi İphone 4S ve İphone 6S hariç neredeyse tüm cihazlarda çalıştı Samsung,Vestel,Nokia gibi markalarda etkili oldu ve Marka ile ilgili olmadığını anladık işletim sistemi Android olan cihazların %95’inde başarılı sonuç alırsınız. Cihaz çok dandikse ve yakın arkadaşınız ise atmanızı önermem kanser etkisi yaratır saatlerce düzeltmek ile uğraşırsınız arkadaşınızla aranız bozulabilir

Belki beğenebilirsin