Oyunlar

Grand Theft Auto: Vice City 1.09 Hileli Mod apk İndir

GTA en popüler oyun serilerinden biridir. Küçükleri yönlendirmeye başlayan oyunlardan biri olduğu söylenebilir. Çünkü bugün piyasada GTA fikirlerinden birçok oyun var. Bu oyun için pek fazla övgü var ve daha sonra üretilen ürünler standartlarıyla karşılaştırılıyor. Bu nedenle Rockstar, bu büyüyen pazardan yararlanmaya devam etmek için cep telefonlarında resmi bir versiyonunu yayınladı.

Grand Theft Auto: Vice City bu serinin en popüler oyunudur. Birçok oyuncunun çocukluğu bu üründen geçti ve bir sonraki versiyonuna bayıldı. Bu nedenle, bir akıllı telefon sürümüne dönüştürülecekse, en uygun addır. Teknoloji o kadar modern hale geldi ki bir denetleyiciye yatırım yapabiliyorsanız, bir konsoldan zevk alıyormuşsunuz gibi. Çok serin.

Grafikleri, bir AAA oyun seviyesi ile üretildi ve konsolda oynamayla aynı deneyimi yaşattı. PC’nizde şimdiye dek zevk aldığınız her şey “Grand Theft Auto: Vice City” sürümünden daha iyi. Yeni mobil cihazlar için en üst düzeye çıkarıldığından boya, 1980’lerde tam olarak ne olduğunu yansıtan düzgün görüntüler. Bu seferki karakterler de daha keskin bir şekilde yeniden üretiliyor. Ana karakter hala oğlan, suçluların yeraltı dünyasına atılan, suç işleyen ve sokakta silahlı çatışmalar da bulunan oyuncuların son derece beklediği sahneler.

Sınırsız Para. 
Tüm Görevler Yapıldı
Tüm haritanın kilidi açıldı
Sağlık 200e çıkarıldı
Silah ve arabalar güncellendi
Sınırsız Çalıştır. 

GTA Vice City v1.09 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

GTA Vice City v1.09 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtavc” ve android/obb klasörüne atalım.

GTA Vice City v1.09 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BİLGİLENDİRME : GTA Vice City 1.09 MOD APK dosyasını kurup açtıktan sonra dosya çıkarma işlemi yapacaktır, ardından tekrar APK kurulum ekranı gelecektir (bazı cihazlarda izin isteyebilir, veriniz) 2.kurulumun ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

GTA Vice City 1.09 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ilk menüden RESUME GAME butonuna basın paranız sınırsızdır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidbedava_com.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Belki beğenebilirsin